Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

Artykuł miesiąca

NTM jest dolegliwością na tyle intymną i krępującą, że każda dotknięta nią kobieta zależy nie przyjąć do ostatniego, aby problem ujrzał światło dzienne. Komfort, możliwość i wyjątkową ochronę gwarantują odpowiednio dobrane produkty chłonne, jak np. wkładki, bielizna chłonna czy pieluchomajtki dla dużych. Gdy po nie sięgnąć oraz gdy właściwie dobrać?

 

Nietrzymanie moczu – kiedy można powiedzieć dolegliwość?

O nietrzymaniu moczu mówimy wtedy, gdy dołącza do mimowolnej mikcji, tzn. od indywidualnego z nas wypływu moczu. Nasilenie problemu pewno stanowić znacznie bogate – od kropelkowego upuszczania moczu, po całe opróżnienie pęcherza moczowego. Jednorazowy fakt tego wariantu nie musi także o niczym świadczyć. NTM może mieć charakter czasowy i wynikać np. z zapalenia pęcherza moczowego, przyjęcia leków moczopędnych czy spożycia alkoholu.

Kiedy i sytuacja przejmuje się, należy udać się do specjalisty w projektu określenia przyczyny problemu. NTM nie jest bowiem chorobą jedną w sobie, ale objawem. Powinien te skorzystać dopiero po produkty chłonne, które – mimo problemu, jaki przyszedł – pozwolą zachować komfort i marka mieszkania na znacznym poziomie.

Pieluchomajtki dla doświadczonych i inne materiały chłonne w konfrontacji z NTM

Pieluchomajtki dla dużych to produkt, który kierowany jest osobom zmagającym się z możliwym, ciężkim a znacznie ciężkim stopniem nietrzymania moczu. W działalności świadczy to, że mało w zespole nie są w okresie zapanować nad swoim pęcherzem. Pieluchomajtki są bardzo ciekawe, dlatego z powodzeniem ważna je zaczynać nie jedynie na dobę, ale dodatkowo na noc. Sprawdzą się dobrze w przypadku osób starych i leżących. Właściwie dobrane, nie tylko zapewnią ochronę przed przeciekaniem i trudnym zapachem, ale pozwolą poczuć się świeżo i komfortowo.

W przypadku mniejszego natężenia dolegliwości można skorzystać po inne materiały chłonne, jak np. wkładki, podpaski urologiczne, bielizna chłonna. Są one kierowane zarówno kobietom, kiedy również ludziom (ich wygląd pozwala dopasować się do bielizny i anatomii ciała). Stanowią więc wyniki bardzo dyskretne, niedające się pod odzieżą. Stanowią wartę w przypadku kropelkowego i przyjemnego NTM (wkładki, podpaski), po mały i wielki (bielizna). Duży wybór produktów chłonnych w przystępnej kolekcji jest TENA.

Inne materiały

W przypadku wystąpienia problemu nietrzymania moczu warto zabezpieczyć się nie ale za pomocą pieluchomajtek, bielizny czy wkładek. Możemy dać sobie czy naszym znajomym zmagającym się z NTM dodatkową wartę w istoty specjalistycznych pokrowców na łóżka i krzesła. Dzięki nim prosto na co dzień zadbać o higienę i zabezpieczyć meble.

Ponadto warto zadbać o przyjemną i odpowiednią do podrażnień skórę okolic intymnych, stosując kremy ochronne z cynkiem lub gliceryną. Powinien myśleć o tym, że dużo zapobiegać, niż leczyć. Jeśli bowiem dotrze do otarć, podrażnienia lub co gorsza do wzrostu stanu zapalnego, niezwykle trudno leczyć skórę w niniejszym skomplikowanym obszarze.

NTM – postępowanie

Jak szybko zostało nadmienione, jeśli NTM stawanie się faktem, należy udać się do specjalisty w końcu ustalenia okoliczności i rozpoczęcia kroków mających na celu jej usunięcie. Jednocześnie natomiast o włożyć w istnienie kilka zdrowych zmian.

Przylegają do nich m.in. zmniejszenie wagi ciała, jeśli jest problem otyłości czy nadwagi, rezygnacja z gazu oraz kofeiny lub przynajmniej znaczne uszczuplenie ich przejmowania, wdrożenie aktywności finansowej (na ile stanowi ostatnie możliwe razem ze okresem zdrowia). Duże jest także podjęcie ćwiczeń mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. To właśnie one zawierają cewkę moczową zaś wtedy ich stanowiskiem jest jej wiązanie, aby nie dochodziło do mimowolnego wypływu moczu.

Nietrzymanie Moczu – Kiedy Sięgnąć Po Profesjonalne Produkty Chłonne?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments