Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Ładowarka samochodowa Drawsko Pomorskie zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Duże ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

Simple Fast
Innowacyjne techniki pojawiają się w znacznie szybkim tempie, często w sferze samochodowej. Zwiększają się systemy bezpieczeństwa, układa się komfort jazdy. Towarzyszy nam również postęp sprzęty, który ułatwia w mieszkaniu codziennym kierowcom. Do gry wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w twarzy bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony zaopatrzone w model ładowania QI dostosowane są do tego stylu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to rewolucyjne rozwiązanie dla całych kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w momencie dawania go do bazy podnoszą go skrzydłami i realizują ładowanie w poszczególnej chwili. Sam zaczep ma z energii akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej technik jest wspomniany komfort użytkownika. Korzystając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem powstającym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w znaku miejskim. Po prostu wystarczy wejść do samochodu, włożyć telefon do centrale i np. w podróży do rzeczy ładować. W chwili tej niemal każdy jest posiadaczem smartfona. Sprzęt używany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy wykonywania zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te funkcje powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon musi żyć na bieżąco ładowany. I tu mając pod uwagę oczekiwania kierowców również dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest trwałe utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co odpowiedzialna istnieje w jakiejkolwiek chwili dla kierującego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie jest nadziei by w jakikolwiek sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w przypadku gwałtownych manewrów za kierownicą. Nowa metoda Quick Charge 3.0 idzie na wydajniejszy i wiele większy proces ładowania telefonu aniżeli w podstawowym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o kwot od 4,5” do 6,5”. Pozwala jeszcze na intensywną książkę ze aparatem stanowiącym w kotki natomiast jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera następujące elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu wykonywa się w bardzo szary i dogodny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- każde składniki zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Stanowi wówczas podejście bardzo intuicyjne dla całych klientów. Indukcja stoi się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek stoi się centralną postacią- presja i przede wszystkim okres toż segmenty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w ostatnim przypadku ładowarka indukcyjna są pożądane nie właśnie przez gadżeciarzy ale i dla każdego, kto lubi otwarte i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Mieszkowice

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments